Ana sayfa

China Clothing Accessories Online Market

şirket Profili
Profesyonel giyim yapan bir bütün olarak imalat, satış ve teknik satış sonrası servis ile Çin Giyim Aksesuarları Online Market.O Çin İş Alanında büyük marka üreticilerinin bir koleksiyon. Biz sadece yüksek kaliteli ürün sunmak. Üreticileri yüksek kaliteli profesyonel teknisyenleri var ve gelişmiş modern üretim ekipmanları. Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygun ve büyük ölçüde takdir dünyada çeşitli farklı pazarlarda. Onların iyi donanımlı tesisleri ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.
Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimiz sonucunda, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan global bir satış ağı kazanmışlardır.
Platform, daha iyi adapte edilmiş ve güzelleşecek yeni aşama Çin ürünleri işinde köklü olacak.
İhtiyacınız varsa, lütfen ürün sayfasının "Şimdi İrtibat Kurun" düğmesini veya doğrudan irtibat ürünleri üreticilerini tıklayın. Tedarikçilerin satışları e-postanıza cevap verecektir.


Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
  • NEWS

Tarih Fabrikası, iş dünyasına ve tarihe ilgi duyan tutkulu, enerjik, çalışkan ve entelektüel meraklı insanlar çalıştırır. Çalışanlarımız, diğer pazarlama iletişim kurumlarında, şirketler, medya şirketleri, kültür kurumları ve teknoloji ve danışmanlık firmalarında deneyime sahip iş adamları, yaratıcılar ve arşivciler içerir.

1998 yılında, Tech-Uzun resmen 18 Aralık tarihinde kurulmuştur. İlk günlerinde yer yüzeyi 40 dönümden daha az ve personel az 100'dür. Başlıca ürünü küçük şişe için 5 galon makine ve su doldurma makinesidir. Bununla birlikte, çalışkan Tech-Long çalışanlarımız hiç zorlanmadan korkuyor ve gece gündüz üretimde ön planda çalışıyorlar; bunların hepsi Tech-Long'un yeni dönemine katkıda bulunuyor.

2004 yılında, bölüm departmanı üfleme ve doldurmak için kurulması bu yıl için en önemli görevleri vardır. İlk CSD dolum hattı resmen Temmuz ayında pazara girdi ve ardından başarıyla Guangdong Swire Coca Cola'da faaliyete geçti. Ayrıca, Hangzhou Coco Cola ile başka bir CSD hattını da imzaladık. Coco Cola ile olan bu işbirliği Tech-Long için yeni bir dönem başlattı

China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 1000000-20000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin China Clothing Accessories Online Market Sertifikalar Çin China Clothing Accessories Online Market Sertifikalar Çin China Clothing Accessories Online Market Sertifikalar Çin China Clothing Accessories Online Market Sertifikalar